Pytania

Masz pytanie? My mamy odpowiedź!

Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Dobrze trafiłeś! Wystarczy opisać zagadnienie na naszym forum i poczekać na odpowiedź. Pamiętaj, że Ty też możesz udzielać się w wątkach innych użytkowników.

0 Głosów 2 Odp
1.13K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
1.15K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
0 Głosów 2 Odp
1.09K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
1.11K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
0 Głosów 2 Odp
0 Głosów 2 Odp
1.38K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
1.17K views Changed status to publish
0 Głosów 2 Odp
1.14K views Answered question
0 Głosów 2 Odp
1.11K views Answered question

Produkty specjalne:

Taki zestaw na psie kupy Psipakiet.pl to propozycja przede wszystkim dla lokalnych władz.

W co inwestować?

Złoto i platyna - te metale nieustannie znajdują się w sejfach, bankach i skrytkach. Nie na darmo. Ich wartość jest ogromna a zakup tych kruszców to inwestycja. Nawet jeśli przez kilka lat będą tracić na wartości, po pewnym czasie ich wartość znów będzie większa, zważywszy na coraz mniejszą ilość wydobywaną w kopalniach.

Nieruchomości - domy, mieszkania, lokale użytkowe czy budynki poprzemysłowe zawsze znajdują swoich nabywców. Warto kupić nieruchomość i poczekać na dobrą koniunkturę, aby sprzedać je z korzyścią. Do czasu sprzedaży każdy obiekt możemy wynajmować co pokrywa ratę kredytu.

Pojazdy z początku lat 90 - samochody te nie należą już do drogich, kupując ciekawy model, w dobrym stanie nie musimy wkładać wiele pracy w jego renowację. Warto skupić się na modelach rzadkich, najlepiej sportowych, za 10-15 lat dostaniemy za nie nawet 3-krotną wartość, którą ponieśliśmy w momencie zakupu.

Akcje start-upów - nowe, ciekawe projekty, zwłaszcza związane z technologiami pojawiają się na giełdach świata. Warto zrobić dobry research i kupić wiele tanich aukcji dobrze rokujących firm. Po kilku lat za ich sprzedaż możemy otrzymać wielokrotność poniesionych kosztów.

Masz problem z alkoholem? Nie jesteś sam…

Według statystyk aż 15% mężczyzn w Polsce sięga po alkohol codziennie. Co w sytuacji, gdy nie jesteś już w stanie odmówić sobie drinka? Dobrze sprawdza się implantacja wszywki alkoholowej. We Wrocławiu zabieg ten wykonuje się m.in. w przychodni Nasz Gabinet.