Nie każdy wie, że historia dronów sięga okresu dwudziestolecia międzywojennego. Już wtedy były one wykorzystywane przez wojsko, lecz nie przypominały w niczym dronów dostępnych obecnie. Współczesne sprzęty są lekkie, dyskretne i stosowane głównie dla rozrywki. Już dziś możesz cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami, filmikami nagrywanymi z perspektywy powietrznej. Jak? Po prostu zaopatrz się w drona Phantom 3!

Największe zalety drona Phantom 3

  • Model Phantom 3 umożliwia Ci nagrywanie filmików o rozdzielczości sięgającej nawet do 720 lub 1080p, wszystko to w jakości 12 megapikseli. Dodatkową zaletą jest wyjątkowa stabilność kamery, którą zawdzięczamy 3-osiowemu gimbalowi, który skutecznie niweluje powstające wstrząsy, uniemożliwiając zakłócanie procesu nagrywania lub robienia zdjęć. Szeroki obiektyw z 94o kątem widzenia daje specjalne przystosowanie sprzętu do zdjęć wykonywanych z góry, dzięki czemu możesz zapomnieć o klasycznym zakrzywieniu obrazu po bokach.
  • Wiele innych modeli dronów może stwarzać ryzyko utraty kontroli nad nimi podczas lotu i utracenie ich z zasięgu wzroku. Dotyczy to zwłaszcza tych tańszych, o niskiej jakości. Taka sytuacja absolutnie nie przydarzy Ci się, jeśli zdecydujesz się na Phantoma 3. Wyposażenie urządzenia w automatycznego asystenta lotu umożliwia zachowanie pełnej kontroli, a także zawróci drona do punktu startowego w sytuacji, gdy straci on zasięg lub po prostu, gdy użyjesz przycisku powrotu. Lot po wystartowaniu ulega automatycznej stabilizacji – dron zawiśnie w powietrzu i będzie oczekiwał na dalsze instrukcje.
  • Inną przydatną funkcją jest opracowanie autorskiej technologii DJI Inteligent Flight Battery, która wydłuża czas przelotu drona na jednym ładowaniu nawet do 25 minut. Daje to o wiele większą satysfakcję z korzystania, zwłaszcza że wiele innych dostępnych na rynku dronów może latać na jednym ładowaniu maksymalnie 8 minut.
  • Zastosowanie częstotliwości 5.8GHz umożliwia wydłużenie zasięgu lotu nawet do 1 km. Dodatkowe wyposażenie drona w system GPS umożliwia dokładne określenie jego aktualnego położenia, co znacznie ułatwia sterowanie całym lotem i podjęcie decyzji o obraniu konkretnego kierunku.

dji phantom 3 naprawa

Najważniejsze funkcje drona Phantom 3

 

  • Transmisja obrazu w jakości HD – zastosowanie innowacyjnej technologii DJI lightbridge znacznie poprawia jakość sygnału w rozdzielczości HD i daje możliwość przesyłania obrazu bez opóźnień;
  • Inteligentny akumulator DJI – w ulepszony sposób kontroluje stan zużycia baterii;
  • Wyposażenie drona w kontroler lotu umożliwia zapisywanie danych z odbytych wcześniej lotów, dzięki czemu sterowanie kolejnymi przelotami staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Dodatkowy system optycznego pozycjonowania świetnie sprawdza się w sytuacjach wymagających kontroli lotu, gdy nie mamy dostępu do sygnału GPS;
  • Wspomniany już 3-osiowy gimbal nadaje kamerze zwiększoną stabilizację podczas lotu, zapewniając lepsza jakość wykonywanych zdjęć, co daje modelowi Phantom 3 znaczącą przewagę nad innymi dronami dostępnymi na rynku;
  • Wyposażenie drona w inteligentny moduł lotu pozwoli Ci na dokładne zaplanowanie trasy, jeszcze zanim urządzenie wzbije się w powietrze. Umożliwia to zaplanowanie obszaru, którego dron nie przekroczy podczas lotu.

Współczesne drony zdobywają sobie na rynku coraz większą popularność. Wykorzystywanie ich np. podczas wykonywania profesjonalnej sesji ślubnej nikogo już nie dziwi, a nagrywanie filmików z perspektywy powietrznej praktycznie nie może się obecnie bez nich obejść. Wybierając drona najlepszego dla siebie, zwróćmy uwagę na model Phantom 3. Dokonując zakupu drona, warto rozejrzeć się także za serwisem dronów DJI, aby mieć sprawdzone i rzetelne miejsce, do którego udamy się w przypadku jakichkolwiek usterek. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny powinny Cię przekonać do zakupu.