Już od dawna patrzysz z zazdrością na kolegów, którzy mogą testować najnowsze gry? Marzysz o własnej konsoli, ale ciągle brakuje Ci odpowiednich środków na jej zakup? Rozwiązania są dwa – albo oszczędza się przez kilka najbliższych miesięcy i cierpliwie czeka, aż uskłada się odpowiednia suma, albo decyduje się na skorzystanie z pożyczki online. Druga opcja ma jedną, zasadniczą zaletę – nie trzeba czekać kilku miesięcy. Po przyznaniu dodatkowych środków finansowych najnowsza konsola może od razu trafić do Twojego domu.

Pożyczka na konsolę? Dla niektórych osób może brzmieć to jak żart. Warto jednak spojrzeć na to z zupełnie innej strony. Bardzo często pożycza się pieniądze żeby wyjechać na zagraniczną wycieczkę czy kupić ukochanej osobie prezent, który już wcześniej wpadł jej w oko. Spełniamy w ten sposób marzenia – zarówno własne jak i bliskich. Pożyczka na konsolę może być zatem spełnieniem kolejnego, drobnego pragnienia – wcale nie gorszego od spontanicznego wyjazdu czy zakupu nowego sprzętu RTV.

Konsola – gwarancja dobrej zabawy, także dla Twoich bliskich

Wracasz ze szkoły, uczelni lub pracy. Za oknem wciąż pada deszcz, aura zachęca jedynie do bezmyślnego patrzenia w telewizor. Chcesz się nieco rozerwać, ale Twoja druga połówka jeszcze nie wróciła do domu i nawet nie masz z kim porozmawiać. Dodatkowo nie możesz znaleźć niczego ciekawego w TV, seriale tymczasowo Ci się znudziły, a nasilające się zmęczenie powoduje, że nie masz ochoty także na czytanie.

Znajome, prawda?

Niektórzy uważają, że konsola jest doskonałym wyborem tylko w przypadku zapalonych graczy. Okazuje się jednak, że może świetnie sprawdzić się także w wypadku osób, które poszukują nowej formy rozrywki lub chcą przetestować gry, które powstały jedynie na konsole. Warto pamiętać, że nowy sprzęt tego rodzaju gwarantuje przede wszystkim dobrą rozrywkę – liczba tytułów na rynku gier umożliwia każdej osobie znalezienie czegoś dla siebie.

Konsola może być także źródłem zabawy dla Twoich bliskich – wystarczy, że zagracie w grę razem (do tego potrzebne są dwa kontrolery). Wspólna rywalizacja i rozrywka mogą być świetną okazją do wzmocnienia relacji!

Nowa gra? Przetestuj najnowsze tytuły

Już od dawna masz ochotę zagrać w grę, którą ma Twój kolega. Niestety – ten tytuł został wydany wyłącznie na konsole. Zresztą Twój komputer ma już ładnych parę lat, co z kolei oznacza, że i tak najnowsze gry – nawet takie, które zostały stworzone z myślą o PC – nie będą mogły być na nim uruchomione; jest to oczywiście kwestia wymagań sprzętowych. W tym wypadku pozostaje tylko jedno rozwiązanie – zakup konsoli. Zaletą może być fakt, że wersje konsol rzadko się zmieniają, w związku z czym zakupiony przez Ciebie model będzie jeszcze długo aktualny. Po drugie – konsolę możesz wykorzystać nie tylko do gier, ale także do odtwarzania filmów, seriali, czy nawet przeglądania Internetu.

Jeśli nie masz odpowiednich środków finansowych, możesz zdecydować się na wzięcie pożyczki. Zwróć uwagę na to, by zasady na jakich udzielana jest pożyczka i regulamin spłaty były zredagowane w prosty i zrozumiały dla Ciebie sposób – dzięki temu unikniesz potencjalnych pułapek finansowych.

Pożyczka online w wonga.com

Jedną z firm udzielających pożyczek online jest wonga.com; w ramach jej oferty Klient może wybrać pożyczkę krótkoterminową lub ratalną. W pierwszym przypadku nowy Klient może uzyskać do 1500 zł; zobowiązanie będzie musiał spłacić maksymalnie w ciągu 60 dni. Z kolei pożyczka ratalna jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które wolą rozłożyć w czasie spłacanie zaciągniętej pożyczki. W wonga.com pożyczka ratalna może być do 3000 zł (dla nowych Klientów) na okres maksymalnie 12 miesięcy.

Procedury związane z udzielaniem pożyczki nie są skomplikowane – wystarczy, że zainteresowana osoba wejdzie na stronę główną serwisu (https://www.wonga.pl), a następnie wypełni formularz. Każdy Klient musi przejść weryfikację danych osobowych; firma sprawdza także jego historię kredytową. W przypadku pozytywnej oceny i zaakceptowania umowy firma przesyła na konto Klienta wcześniej zadeklarowaną kwotę.