Aby osiągnąć maksimum przyjemności nie musimy od razu korzystać z rozbudowanych i skomplikowanych wibratorów, których zakup wiązałby się z koniecznością wydania ogromnej sumy pieniędzy. Warto zdecydować się na popularne podstawowe produkty, które jednocześnie są jednymi z najbardziej skutecznych i najchętniej kupowanych. Ich użytkowanie zagwarantuje nam osiągnięcie rozkoszy niezależnie od tego czy są to nasze pierwsze eksperymenty czy jesteśmy już doświadczeni w regularnym użytkowaniu z akcesoriów erotycznych.

Wibrator typu królik

Gadżety na przykład wibrator Amorino są w stanie zagwarantować niepowtarzalną przyjemność dzięki końcówce masującej łechtaczkę oraz grubszej części przeznaczonej do wprowadzenia do pochwy. Wibrator ten posiada 6 programów wibracji oraz 6 stopni intensywności co sprawia, że każdy będzie w stanie dobrać odpowiednią wersję dla siebie. Wibrator tego typu wykonany jest z bezpiecznego silikonu, który jest jednocześnie wyjątkowo odporny zarówno na wodę jak i na rozwój bakterii. Producenci zadbali także o to aby podczas jego wykorzystywania każda kobieta mogła czuć się komfortowo dlatego sprzęt ten jest wyjątkowo cichy i dodatkowo można dyskretnie załadować go ładowarką USB. Zarówno wibrator Amorino jak i wszelkie inne analogiczne produkty są w stanie w szybki sposób skutecznie zaspokoić każdą kobietę gwarantując jej niecodzienne doznania. Mimo prostoty budowy jest to produkt, który powinien znaleźć się w posiadaniu każdej kobiety.

Wibrator w Big Boss

Wiele osób szukających wibratora nie znajduje produktu, który spełniałby oczekiwania pod względem odpowiedniej wielkości czy kształtu. Big Boss jest wibratorem imitujący męski członek jednak jego największą zaletą są satysfakcjonujące rozmiary. Wibrator ten posiada długość 23 cm oraz średnicę wynoszącą 4,5 cm. Jest to świetny sposób aby zapewnić mocniejszą stymulację zarówno młodszym kobietom jak i tym, które odczuwają rozluźnienie mięśni Kegla na przykład po porodzie. Wibrator ten może być również doskonałym urozmaicenie życia seksualnego każdego mężczyzny. Wykonany jest z przyjemnego oraz elastycznego materiału, a ze względu na swoją wodoodporność z pewnością będzie w stanie służyć przez długi czas. Podczas zakupu możemy wybrać również jego kolor – czarny, cielisty lub pomarańczowy. Mimo prostych kształtów oraz nieco staromodnego wyglądowi wibrator ten zapewni doznania jakie wcześniej były niedostępne, a jego zastosowanie może również przynieść korzyści związane z umocnieniem mięśni Kegla nawet w przypadkach gdy są one mocno obluzowane.

Pierścień dla mężczyzny z króliczkiem

Popularne stają się obecnie gadżety (polecamy sprawdzić ofertę sklepu eRozkosz), które mogą zostać wykorzystane zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Doskonałym przykładem tego typu zabawki może być Scala żelowy pierścień z króliczkiem, który posiada dziesięć funkcji wibracji. Pierścień przeznaczony jest do umieszczenia na penisie. Wykonany jest z miękkiego i rozciągliwego żelu posiadając również element wibrujący. Pierścień wzbogacony jest w króliczka, który podczas stosunku będzie w stanie stymulować łechtaczkę kobiety. Gadżet ten posiada również dodatkowe elementy, które będą stymulował zarówno partnera jak i partnerkę, a ze względu na swoje zastosowanie jest on w stanie wzmocnić erekcję gwarantując osiągnięcie jeszcze większej przyjemności. Pierścień zasilany jest na baterie oraz możliwe jest samodzielne wybranie wibracji, których łącznie dostępnych jest 10. Produkt z powodzeniem może być wykorzystywany również bez nich, a i tak będzie w stanie zapewnić ogromna satysfakcję. Gadżety dla par mogą znacznie urozmaicić życie łóżkowe oraz przełamać pojawiającą się monotonię.