Dla wielu pracowników, szczególnie tych, którzy zatrudnienie znaleźli w zakładach, fabrykach, warsztatach oraz na budowach, niezwykle istotnym elementem jest obuwie robocze. Chroni ono bowiem przed wieloma nieszczęśliwymi wypadkami oraz zapewnia niezbędną wygodę przy wykonywaniu określonych czynności.

Obuwie robocze nie oznacza jednak jedynie masywnego, ciężkiego buta. Tego typu produkty muszą spełniać bowiem szereg wymogów, aby być dopuszczone do sprzedaży oraz później oferowane zakładom pracy. Przede wszystkim muszą one gwarantować odpowiednią ochronę oraz bezpieczeństwo, być wykonane z wytrzymałych materiałów, cechować się odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia zewnętrzne, a także posiadać odpowiednie atesty.

Ponadto obecnie pod nazwą obuwie ochronne mogą kryć się również buty taktyczne (przeznaczone do prac na zewnątrz) oraz sandały, które poprawiają odprowadzanie potu i są komfortowe, zwłaszcza przy pracach wykonywanych w upalne dni.  Sandały Cofra BRC DON, prócz tego że spełniają wszystkie powyższe wymogi, to również idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Wykonanie z dobrej jakości skóry oraz masywna podeszwa zapewniają produktowi żywotność oraz wytrzymałość. Ponadto wyposażone są w stalowy podnosek, który wzmacnia śródstopie. Wysoka jakość obuwia sprawia, iż nie powoduje ono otarć, dzięki czemu może być swobodnie używane, nawet od razu po zakupie.

sandały BHP Cofra
W cieplejsze dni możemy nosić lżejsze buty, ale pamiętajmy o tym, aby i wtedy zabezpieczać nogi. Polecamy Wam sandał Cofra BRC DON – dostępne tutaj: http://www.bhp-gabi.pl/k11,ochrona-nog.html