Niezależny serwis Forda to rozwiązanie dedykowane m.in. kierowcom, których auto nie podlega już okresowi gwarancyjnemu, a którym zależy na zachowaniu jak najwyższych usług serwisowania. Korzystając z usług, które nadal są dedykowane marce, którą Państwo jeżdżą, w naturalny sposób przyczyniacie się Państwo do wydłużenia użyteczności samochodu. Bardzo często przestawienie się po okresie gwarancyjnym na ogólnodostępne warsztaty, które podejmują się naprawy wszystkich samochodów, zaczyna generować coraz więcej kosztów związanych z naprawą. Przyczynia się do tego zbyt ogólna wiedza mechaników pracujących w ów warsztatach i stosowanie przez nich uniwersalnych części zamiennych podczas napraw. W rezultacie pozorne naprawy jedynie skracają żywotność auta. Dodatkowo ogólne warsztaty samochodowe same narzucają ceny, które między sobą mogą różnić się nawet o kilkaset %. W rezultacie z pozoru drobne naprawy generują ostatecznie znacznie wyższe koszty. Wątpliwa też pozostaje często jakość wykonania usługi. Mechanicy mający do czynienia z wieloma markami, bardzo często nie są na bieżąco z nowinkami, które oferuje dany brand.

Co ważne wg. unijnej dyrektywy GVO z 2002 roku, właściciele samochodów, mogą serwisować swój samochód poza autoryzowanym punktem, bez obaw o utratę gwarancji. Warunkiem, który kierowca musi spełnić, jest stawianie się na okresowy przegląd, wg. ustalonego harmonogramu. Decydując się na tę formę serwisowania, tym bardziej należy opierać się na doświadczeniu niezależnego serwisu Forda, którego działania odpowiadają dokładnie tym stosowanym w ASO.

Time Car to niezależny serwis, który na tle innych wyróżnia się solidnością, jakością, a przy tym konkurencyjną ceną oferowanych usług. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy być również serwisowym wsparciem, przy wymianie oleju, czy też części, które zakupiliście Państwo samodzielnie.

Wysoki standard usług

Podejście do Klienta jest priorytetem naszej pracy. Wstępny przegląd auta i diagnostykę potwierdzamy protokołem przyjęcia, byście mieli Państwo jasny obraz naszych działań. Oddając swoje auto pod naszą opiekę, macie pewność, że zostanie ono kompleksowo sprawdzone pod kątem funkcjonalności i sprawności poszczególnych jego układów. Wszelkie usterki, które zostaną wykryte poza wstępnym badaniem, a które nie zostały uwzględnione w pierwszym protokole, zostaną na bieżąco odnotowane i podane do Państwa wiadomości. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z Klientem, w celu pewności, że nie opuści on naszego serwisu z niewykrytą usterką. Rozkład kosztów, z wyszczególnieniem opłaty za poszczególne części i prace otrzymają Państwo na wstępie, a inne pozostałe będą aktualizowane na bieżąco, co będzie podawane do Waszej wiedzy. Naszą współpracę opieramy na jasnych i przejrzystych warunkach, co przekłada się na długofalowe i owocne współprace z Klientami, którzy nam zaufali.

Nieautoryzowany serwis Forda w Katowicach, Time Car to zespół specjalistów, którzy swoje doświadczenie przez lata zdobywali m.in. w autoryzowanych serwisach Forda, co przekłada się na dokładną i trafną diagnostykę i serwisowanie. Co wyróżnia nasz salon?

Doświadczeni pracownicy, którzy swoje umiejętności stale podnoszą, dzięki autorskim szkoleniom z zakresu serwisowania Forda.

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie. Dzięki temu, iż działalność naszego serwisu skupia się tylko i wyłącznie na ofercie Forda, macie Państwo gwarancję montażu oryginalnych części.

Szybkość pracy – nie dopuszczamy do powstawania opóźnień, które mogłyby generować dodatkowe i zbędne koszty serwisowania, co ma miejsce w „zwykłych warsztatach” samochodowych, podejmujących się naprawy wszystkich marek samochodów.

Kompleksowa naprawa – Ford nie ma przed nami tajemnic. Lata pracy w autoryzowanym serwisie Forda, przekładają się na ogromną wiedzę o marce i jej wymogach. Z odpowiedzialnością podejmujemy się pełnej naprawy, od drobnych prac serwisowych, po kompleksową wymianę części. Dodatkowo w naszej pracy, opieramy się o narzędzia w pełni kompatybilne z systemem Forda, dzięki czemu zwiększamy skuteczność i precyzję napraw. W efekcie przekłada się to na komfort i pełne bezpieczeństwo Państwa jazdy.

Serwis Forda w Katowicach – co oferujemy?

  • serwis klimatyzacji samochodowej,
  • serwis ogumienia,
  • serwis i napełnienie klimatyzacji,
  • diagnostykę komputerową,
  • kompleksowe usługi pielęgnacji wnętrza,
  • chip tuting,
  • serwis mechaniki samochodowej (układu: kierowniczego, hamulcowego i paliwowego),
  • serwis zawieszenia,
  • przegląd okresowy.