Marzysz o mieszkaniu w pobliżu dużego miasta, które byłoby umiejscowione w ładnej okolicy? Chcesz osiedlić się niedaleko Wrocławia, ale nie wiesz, gdzie dokładnie? W tym artykule przeczytasz o Kiełczowie, czyli niewielkiej miejscowości znajdującej się pod Wrocławiem i o urokliwym osiedlu, które może stać się Twoim nowym domem. Dowiesz się, kto może sobie na takie mieszkanie pozwolić, czyli poznasz ceny poszczególnych miejsc, a oprócz tego przeczytasz, dlaczego warto wybrać właśnie tę okolicę.

Mieszkanie pod Wrocławiem

Jeśli chcesz mieszkać w pobliżu dużego miasta i zależy Ci na tym, aby było to województwo dolnośląskie, z pewnością szukasz dogodnego miejsca w pobliżu Wrocławia. Jest to zupełnie logiczne, bo przecież znajdują się tam wszelkie udogodnienia i możliwości. Jednocześnie z pewnością zastanawiasz się, czy mieszkanie niedaleko dużego miasta nie oznacza wyższych cen i ile właściwie trzeba zapłacić za mieszkanie w takim miejscu.

Jeśli chodzi o mieszkanie pod Wrocławiem, warto zwrócić uwagę na miejscowość Kiełczów. Jest ona położona zaledwie dziesięć kilometrów od centrum Wrocławia, dzięki czemu bardzo szybko można dojechać stamtąd do pracy czy na zakupy, a jednocześnie charakteryzuje się spokojem i pięknymi widokami, ponieważ zewsząd otoczona jest przyrodą. W miejscu tym z całą pewnością chętnie zamieszka każdy, kto szuka dla siebie i swojej rodziny oazy, w której można odpocząć po męczącym dniu w pracy czy szkole.

Ceny mieszkań we Wrocławiu i okolicach

Szukając mieszkania istotną kwestią jest jednak nie tylko jego umiejscowienie, lecz również jego cena. Warto wiedzieć, że kupienie mieszkania niedaleko dużego miasta nie musi być drogie, a jest gwarancją wygodnego życia. Mieszkanie w miejscowości Kiełczów może mieć bardzo różne metraże, dlatego każdy bez problemu znajdzie taki lokal, jaki odpowiada potrzebom jego rodziny. Mieszkania zajmujące około 38m2 dostępne są już od 299 tysięcy złotych i obejmują one nie tylko kilka pokojów, ale również balkon lub taras, a przyporządkowano im także gwarantowane miejsce parkingowe.

Dzięki takim cenom na mieszkanie w przyjemnej okolicy może sobie pozwolić każdy, kto chce związać z danym miejscem swoje życie. Warto wiedzieć, że decydując się na mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Kiełczów, zapewniasz sobie i swoim bliskim miejsce spokojne i pozbawione szybkiego tempa charakterystycznego dla życia w mieście. Jednocześnie na miejscu znajdują się szkoły, niezbędne punkty usługowe oraz sklepy, dzięki czemu wszystkie niezbędne sprawy załatwisz w pobliżu domu.projekt domu

Szeregówki we Wrocławiu i okolicach

Dużą zaletą mniejszych miejscowości takich jak Kiełczów czy Smolec jest ich lokalizacja. Po pierwsze, szybko można dostać się do pobliskiego miasta, jeśli to tam jest Twoje miejsce pracy lub jeśli trzeba tam załatwić określoną sprawę. Po drugie, poza miastem łatwiej jest znaleźć miejsce wypełnione przyrodą, której w dużym mieście tak brakuje. W takim miejscu najlepiej się wypoczywa i to tam najprzyjemniej się biega czy jeździ na rowerze. Decydując się na kupienie nowego mieszkanie we Wrocławiu i okolicach, zapewniasz też przyjazne środowisko swoim dzieciom. Dorastanie wśród natury ma ogromne zalety dla rozwoju i samopoczucia, a maluchy uwielbiają bawić się wśród natury, gdzie nie trzeba uważać na przejeżdżające cały czas samochody. Cena za mieszkanie pod Wrocławiem nie jest wygórowana, a zalety takiej miejscowości są niezliczone. Udogodnienia dużego miasta są na wyciągnięcie ręki, a spokój okolicy i piękna przyroda sprawiają, że mieszkanie tam jest niezwykle przyjemne i wygodne.