Rowery MTB czyli popularnie nazywane rowery górskie, pozwalają zarówno na pokonywanie stromych, kamienistych ścieżek jak i łatwiejszych tras na płaskich terenach. Są one wyjątkowo uniwersalne dlatego stają się częstym i jednocześnie bardzo słusznym wyborem podczas zakupu rowerzystów. Polska marka Kross w swojej ofercie posiada rowery Level 13.0, które od momentu premiery cieszą się stałą popularnością.

Rowery Kross Level 13.0 są idealnym sprzętem zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Wyjątkowo lekka rama została wykonana z materiału D84 Carbon SL. Materiał ten stworzony został przez połączenia włókna węglowego i żywicy nanoalloy. Dzięki temu rama cechuje się sztywnością i jednocześnie skutecznie pochłania drgania.

Koła do rowerów Level 13.0 można wybrać w wielkości 27,5 lub 29 cali w zależności od wzrostu i indywidualnych preferencji. Mocne, dostosowane do jazdy w trudnych warunkach opony Mitas Scylia są wytrzymałe nawet podczas intensywnej eksploatacji. Dużym atutem owych jednośladów jest posiadanie amortyzatora marki Fox ze skokiem 100mm oraz hamulców tarczowych Sram Level TL, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Łożyska umieszczone wewnątrz mufy suportu gwarantują odczucie efektywniejszego pedałowania oraz większego napędu na tylne koło.

Konstrukcja roweru Kross Level 13.0 została specjalnie opracowana aby jednocześnie zapewnić rowerzyście maksymalne bezpieczeństwo bez odbierania pozytywnych, ekstremalnych doznań płynących z uprawiania sportu.

Rowery MTB doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Marka Kross wprowadzając model Level 13.0 zadbała o każdego rowerzystę, który nie boi się ekstremalnych wyzwań. Lekka konstrukcja połączona z niesamowitą wytrzymałością sprawia, że nawet przy częstym pokonywaniu trudnych i wymagających tras rower będzie bezawaryjnie nam służył.

Kross Level 13 kierownica
Kross Level 13 kierownica – źródło Kross.pl ©

Koszt zakupu roweru Lecvel 13.0 oscyluje w granicach 13 tysięcy złotych, jednak zainwestowane w tak profesjonalny sprzęt pieniądze szybko się zwrócą. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i wysokiej jakości elementów rowery nie psują się i nie wymagają naprawy. Level 13.0 będzie bezproblemowo służył nawet przez bardzo długi okres intensywnej eksploatacji.


→  Zamów model 13.0 w sklepie PM Bike