W ostatnich latach coraz chętniej korzystamy z gadżetów erotycznych. Często czujemy chęć urozmaicania życia seksualnego, aby zapobiec tak znienawidzonej przez wielu rutynie. Rynek zabawek erotycznych ulega ciągłemu rozszerzeniu, przez co mamy możliwość co jakiś czas wzbogacić swój intymny aspekt życia o zupełną nowość.

Poniżej lista ciekawych produktów, które mogą nam w tym pomóc. 

Popularne propozycje polskich sex shopów

Książki erotyczne

Literatura erotyczna oprócz opowiadań i zbiorów kamasutry rozszerza się dziś również o poradniki, pokazujące nam nowe punkty widzenia na strefę seksualną. Oprócz pozycji seksualnych możemy rozszerzyć wiedzę na temat świata seksu i dowiedzieć się, jak łamane są gdzieniegdzie poszczególne kontrowersje. Książki dotykające sfery seksualnej są dobrym pomysłem dla osób borykających się z zahamowaniami, szukających inspiracji lub po prostu zainteresowanych czytaniem czegoś, co pozwoli rzucić świeże spojrzenie na swój własny związek. 

Dildo

Ma ono tę zaletę, że nawet jeśli nie masz się z kim zabawiać, nie musisz rezygnować z łóżkowych przyjemności. Co prawda, zabawa w pojedynkę dla wielu nie jest tym samym co uniesienia we dwoje, lecz dildo wciąż potrafi dostarczyć mnóstwo przyjemności. W zależności od materiału, z którego jest wykonane, dildo może być świetną imitacją męskiego członka, dostarczając całkiem podobnych doznań. 

zabawki dla dorosłych

Kulki rozkoszy

Oprócz przyjemności, kulki rozkoszy są zalecane niekiedy ze względów zdrowotnych, celem poprawienia kondycji mięśni narządów rodnych kobiet. Kulki te zawierają w sobie mniejszą i cięższą kulkę, która pod wpływem ruchu wpada w wibracje, dostarczając tym samym przyjemnych doznań. Możesz z ich pomocą skutecznie ćwiczyć mięśnie Kegla, próbując wypchnąć je na zewnątrz lub przeciwnie, nie dopuszczać do ich wysunięcia się. Kulki rozkoszy mogą być sterowane pilotem, dzięki czemu możesz samodzielnie decydować o stopniu wibracji i mocy odczuwanych doznań. 

Żele do masażu

Zapachowe i smakowe, rozgrzewające żele do masażu doskonale nadają się do podniesienia temperatury w sypialni! Dzięki swoim właściwościom żele intymne poprawiają ukrwienie narządów płciowych, wpływając na większą intensywność doznań seksualnych. Oprócz tego są dobrym rozwiązaniem w przypadku kobiet borykających się z suchością pochwy, dla których stosunek bez dodatkowego nawilżenia byłby niekomfortowy, a nawet bolesny. Stosowanie żeli intymnych to także gwarancja większego bezpieczeństwa – poprawiając poślizg podczas współżycia, znacznie spada ryzyko pęknięcia lub przetarcia prezerwatywy. 

Bielizna erotyczna

Trudno zaprzeczyć temu, że dobrze dobrany komplet może bardzo urozmaicić łóżkowe zabawy. Klasyczne zestawy, składające się np. z koszulki i stringów niesamowicie działają na wyobraźnie przez liczne koronki, prześwity, przyjemnie gładki materiał, otwarte miseczki i inne urozmaicenia, dzięki którym pobudzenie rośnie jeszcze bardziej. Jeśli lubicie przebieranki, dobrym rozwiązaniem będą stroje policjantów, pokojówek, uczennicy lub pielęgniarek. To najpopularniejsze przykłady, jeśli jednak macie jeszcze inne pomysły, nic nie stoi na przeszkodzie, by pogłębić poszukiwania.

Świece do masażu

Lubisz rozwiązania nastrojowe, a przy tym użyteczne? W takim razie na pewno przypadną Ci do gustu świece do masażu. Na czym to polega? Wosk po zapaleniu zamienia się w wonny olejek do masażu, zatem wypalające się świeczki nie przestają być użyteczne, a wręcz przyczyniają się dodatkowo do podkręcenia wieczornej atmosfery. 

Współczesnych rozwiązań urozmaicających życie erotyczne jest coraz więcej. Jeśli miłujesz się w poszukiwaniu nowych sposobów ekscytacji, zajrzyj na stronę internetowego sex shopu, w którym znajdziesz wysokiej jakości gadżety erotyczne, które są nie tylko użyteczne i bezpieczne, lecz także wyjątkowo eleganckie.