Znalezienie pracy dorywczej, która nie tylko pomoże zasilić Twoje konto pieniędzmi na drobne wydatki czy oszczędności, ale też da ogromną swobodę i elastyczność czasu pracy to wyzwanie, przed którym stają dziś zarówno licealiści i studenci, jak i wiele osób dorosłych poszukujący dodatkowego źródła zarobku. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku oferujących tego typu warunki pracy i zarobki uzależnione wyłącznie od Twojego zaangażowania jest praca w charakterze konsultantki Oriflame, polegająca na sprzedaży kosmetyków z katalogu i budowie własnej sieci sprzedaży. Czym będziesz się zajmować i jak zostać konsultantką Oriflame?

Jak wygląda praca w Oriflame?

Praca konsultantki Oriflame jest niezwykle prosta i przyjemna, szczególnie gdy kosmetyki, pielęgnacja i świat makijażu nie są Ci zupełnie obce. Praca w handlu jest zawsze wyzwaniem, jednak z odrobiną zaangażowania i gronem znajomych chętnych do wypróbowania nowych kosmetyków, rozkręcenie własnej grupy zaufanych klientów i poszerzenie jej o nowych fanów Oriflame nie powinno sprawić większego problemu. Wystarczy, że rozdasz w swoim otoczeniu katalog, zbierzesz zamówienia, zrealizujesz je przez swoje konto na stronie Oriflame, a następnie przekażesz swoim klientkom. 20% od ceny katalogowej każdego sprzedanego produktu trafia do Ciebie – im więcej sprzedasz, tym więcej zyskasz.

Korzyści z pracy konsultantki Oriflame?

konsultantka oriflameWspomniane 20% zysków to oferta dedykowana wyłącznie dla konsultantek Oriflame – już po rejestracji w klubie, przy pierwszym zamówieniu możesz skorzystać z cen produktów niższych o 20%, zarówno przy zamówieniach dla klientek jak i dla siebie. W rezultacie zyskujesz więc nie tylko na każdym sprzedanym zamówieniu, ale też na zamówieniach własnych. Co więcej, za każdy sprzedany produkt zyskujesz specjalne punkty premii, które możesz wymieniać na różnego rodzaju nagrody przewidziane dla początkujących konsultantów. Wszystko to po szybkim wypełnieniu formularza i zapisaniu się do klubu. To niezwykle proste.

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Rejestracja do programu konsultantów Oriflame jest dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich oraz osób po 16 roku życia, które uzyskają zgodę rodzica na pracę w roli konsultanta marki. Aby zgłosić się do programu wystarczy wypełnić na oficjalnej stronie internetowej Oriflame odpowiedni formularz lub znaleźć tzw. sponsora, czyli osobę która współpracuje już z marką i buduje własną sieć sprzedaży poprzez zapraszanie do swojego zespołu nowych konsultantów.

Z chwilą zapisu do programu otrzymujesz hasło, dzięki któremu możesz składać już zamówienia na stronie internetowej marki ze zniżką dla konsultantów. Od dnia rejestracji masz aż trzy miesiące na złożenie swojego pierwszego zamówienia. Jeśli tego nie zrobisz, marka skreśli Cię z listy konsultantów, natomiast już nawet jedno zamówienie oznacza przedłużenie członkostwa i wszystkich korzyści z nim związanych. Co ważne, nie musisz obawiać się o konieczność realizacji określonej liczby zamówień w każdym katalogu czy osiąganie wyznaczonej kwoty przychodów – jeśli nie znajdziesz chętnych na dany katalog, możesz go sobie odpuścić i poczekać na kolejny. Pracuj wtedy, gdy Ci to odpowiada i zarabiaj tyle, ile jesteś w stanie sprzedać!

Praca konsultantki Oriflame niesie ze sobą wiele korzyści i niewiele wymagań, dlatego też tak wiele osób decyduje się na dołączenie do Klubu i wypróbowanie własnych sił w roli konsultanta. To bardzo proste – wypełnij formularz i zacznij zarabiać już dziś.