Planujesz organizację hucznego przyjęcia, rodzinnego pikniku lub otwarcia? A może zastanawiasz się jak skłonić najmłodszych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu? W obu przypadkach doskonałym rozwiązaniem będą dmuchańce. Są to urządzenia pneumatyczne służące do zabawy, takie jak zamki dmuchane, zjeżdżalnie i inne niezwykłe atrakcje, które mamy w swojej ofercie. Ogromne, dmuchane obiekty sprawią, że dzieci z radością spędzą czas na wolnym powietrzu i zaznają zdrowej dawki aktywności fizycznej. Dmuchańce to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci – niektóre atrakcje gwarantują doskonałą zabawę także dorosłym – przenoszą ich w niezwykły świat dziecka.

Świetna oferta od Drewlandu

Oferowane przez nas obiekty wyróżniają się wysoką jakością. Nasze dmuchańce wyróżniają się na rynku – nie trzymamy się sztywno standardowych, typowych wzorów zamków i zjeżdżalni, dzięki czemu nasze urządzenia są niezwykle oryginalne. Projektujemy i szyjemy wyjątkowe atrakcje o różnym wymiarze oraz wyjątkowym designie.

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie są bardzo atrakcyjne wizualnie, przez co wzbudzają zainteresowanie wielu osób. Atrakcje napompowane powietrzem bardzo często stają się hitem imprezy – są nie tylko spektakularnie duże, ale także niezwykle barwne, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko maluchów, ale także ich opiekunów, a dodatkowo wszystkim uprzyjemniają czas. Dmuchańce są także wyjątkowo bezpieczne – bez obaw możesz pozwolić swoim pociechom na zabawę w dmuchanym zamku bądź zjeżdżalni. By dodatkowo zwiększyć wygodę oraz bezpieczeństwo, we wszystkich zjeżdżalniach stosujemy drabinki, które znakomicie ułatwiają najmłodszym wejście na odpowiednią wysokość.

Materiały, które wykorzystujemy do szycia są najlepszej jakości, a dodatkowo stosujemy wzmocnienia szwów plisami – zwiększa to wytrzymałość atrakcji. Każde urządzenie rozrywkowe, które oferujemy, jest dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym. 

Nasi specjaliści oraz obsługa jest zawsze profesjonalna i uśmiechnięta, a ceny naszych dmuchańców są wyjątkowo atrakcyjne, co sprawia, że niewielkim kosztem można uprzyjemnić każde wydarzenie. Obsługujemy różne eventy – możesz zaprosić nas na imprezy dla dzieci, imprezy firmowe, integracyjne, pikniki rodzinne, festyny, urodziny, rocznice i inne wydarzenia. Dmuchane urządzenia to doskonałe rozwiązanie na każdą imprezę, gdzie liczy się doskonała zabawa. Wykorzystując nasz asortyment na swoim przyjęciu z pewnością się nie rozczarujesz.

Zjeżdżalnia dmuchana

Oferowane przez nas atrakcje możesz wykorzystać podczas różnych imprez. Dmuchane zjeżdżalnie i zamki są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Podczas kiedy dorośli rozmawiają bądź korzystają z różnych atrakcji eventu, ich dzieci mogą cieszyć się zabawą, jaką gwarantują nasze zamki dmuchane, zjeżdżalnie i inne wypełnione powietrzem atrakcje. Jeżeli zdecydujesz się uatrakcyjnić swoją imprezę korzystając z dmuchanych, kolorowych obiektów, zgłoś się do nas, a w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze dmuchańce to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną zorganizować niezapomniane wydarzenie. Urządzenia rozrywkowe, którymi są nasze dmuchańce, w znakomity sposób promują miejsca, w których się znajdują, dają niepowtarzalną oprawę organizowanym imprezom, a także gwarantują niezapomnianą zabawę osobom w różnym wieku.