Sprzedaż samochodu wymaga czasu. Umawiasz się z potencjalnym nabywcą. Opowiadasz mu o samochodzie, często musisz pojechać do mechanika aby upewnić kupującego, że pojazd jest sprawny. Nie zawsze dochodzi do transakcji i musisz szukać dalej. Jest to czasochłonne i nierzadko frustrujące. Jeśli nie chcesz sam przez to przechodzić, wybierz skup aut za gotówkę. Rozwiązanie, dzięki któremu będziesz miał problem z głowy.

Jakie masz możliwości?

W skupie możesz sprzedać auto w każdym, niemal stanie. Może być nowe lub używane. Może jest po wypadku, potrzebuje poprawek lakierniczych, nie ma ważnego OC i przeglądu. Jeśli sprzedajesz sam możesz nie znaleźć klienta, niesprawny samochód często dyskwalifikuje cię w oczach kupującego. W skupie z pewnością dokonasz sprzedaży. To samo tyczy się aut przeznaczony do kasacji lub złomowania, które są dla ciebie ciężarem. Może nie wiesz nawet ile są warte. Firma skupująca wyceni twój samochód zgodnie z jego autentyczną wartością. Jeśli nie możesz sam do nich dotrzeć, oni przyjadą do ciebie, bez dodatkowych opłat.

Dysponują własnym transportem, więc zabranie twojego niesprawnego auta nie stanowi problemu.

Co ważne, zyskasz cenny czas. Formalności załatwiane są od ręki, łącznie z umową kupna-sprzedaży. Pieniądze otrzymasz od razu w wygodny dla ciebie sposób, przelewem lub gotówką. Dzięki Internetowi masz możliwość skontaktowania się ze skupem poprzez formularz kontaktowy. Już przy jego wypełnianiu wiesz jaka będzie wstępna wycena.

Oldtimer

Same korzyści

Czas na podsumowanie wszystkich wiadomości. Jeśli nie chcesz sam sprzedawać samochodu masz korzystne wyjście. Jest nim skup aut za gotówkę. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Nie będziesz musiał umawiać się na liczne spotkania z kupcami. Możesz sprzedać samochód w każdym stanie technicznym. Nawet mocno zdezelowany, o którym myślałeś, że już nie dostaniesz za niego ani grosza. Skup przeprowadzi dla ciebie rzetelną wycenę pojazdu, dowiesz się ile dokładnie dostaniesz pieniędzy. Co najważniejsze wszystkie formalności załatwiane są od razu. Wszystkie opcje nastawione są na twoją wygodę i jak najszybsze sfinalizowanie transakcji.

Materiały i informacje: Wigmet.pl