Sklepy korzystające z usług hurtowni odzieży online mogą sprowadzić wielką ilość towaru w jednym czasie. Sklepy współpracujące z hurtownią mogą na stronie internetowej powybierać towary z konkretnych kolekcji, różnych producentów i zamówić je prosto do swojego sklepu. Jest to bardzo dobre wyjście, ponieważ nikt nie musi specjalnie jeździć po towar do hurtowni i wybierać na miejscu. W katalogu internetowym wszystko jest jasno i przejrzyście napisane. Jakiekolwiek specjalne nazwy poszczególnych produktów z kolekcji czy oznaczenia towaru konkretnym kodem ułatwia wypełnienie formularza do wysłania zamówienia.

Jak nawiązać współpracę?

Często zdarza się tak, że firmy prowadzące hurtownie wysyłają wiadomości e-mail do potencjalnych klientów – czyli innych firm, które prowadzą sklepy i mogłyby zamawiać towar z hurtowni. Właściciel sklepu oczywiście najczęściej sam nawiązuje współpracę z konkretną hurtownią. Łatwiej jest osobie, która już długo prowadzi swoją działalność, lub/i bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Zawsze może być to osoba polecona przez ‘’kolegę/koleżankę po fachu’’, albo bliska nam osoba, która zajmuję się hurtową sprzedażą towarów.

Korzyści dodatkowe?

Jeżeli współpracujemy z hurtownią od dłuższego czasu, znamy się z pracownikami bardzo dobrze i nie ma żadnych problemów odnośnie współpracy – możemy być zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Hurtownie mogą czasem zorganizować akcję rabatową dla pracowników, pracujących we własnych sklepach. Klienci biznesowi bowiem, są bardzo cenni dla hurtowni. Zakupując towar z hurtowni w dość dużej ilości możemy znacznie przyczynić się do kwitnięcia interesu hurtowni i rozwoju ich firmy. Zwłaszcza, jeżeli dokonujemy zakupów online w krótkich odstępach czasu.

Hurtownia odzieży
lema24.pl

Co ma na celu taka hurtownia?

W hurtowni odzieży online zapewne najbardziej liczy się klient. Jest on najważniejszy dla każdego szefa czy sprzedawcy, ponieważ klient kupuje. W tym momencie, gdy to my jesteśmy klientami, ponieważ chcemy zaopatrzyć nasz sklep towarem, który w swojej ofercie posiada hurtownia, pracownicy hurtowni będą starali się za wszelką cenę ułatwić nam dokonanie zakupów. Hurtownia, zamawiając towary od różnych producentów, nakłada swoją marżę na owy towar i sprzedaje go dla innych firm, które prowadzą swoje własne działalności. Hurtownia jest także odpowiedzialna za własną stronę internetową, w której wszystko będzie dokładnie oznaczone – klienci muszą widzieć, jeżeli pewna rzecz jest niedostępna. które zajmuje się hurtową sprzedażą ciuchów. Wszystkie informacje na temat nowych kolekcji i akcji rabatowych powinny być umieszczone na stronie internetowej czy też w katalogu/gazetce, jeżeli hurtownia takową posiada. Musi być również porządek w systemie – pracownicy przyjmując i realizując zamówienia, muszą mieć dokładną liczbę, ile danego produktu znajduje się aktualnie w magazynie. Hurtownia musi działać szybko, dokładnie i rzetelnie realizować przyjmowane zamówienia.