Wrocław jest naprawdę dużym miastem, które co roku jest odwiedzane przez sporo turystów, którzy zatrzymują się w tutejszych hotelach na noce. Oferta noclegowa w stolicy Dolnego Śląska jest naprawdę rozbudowana. Goście mają do dyspozycji nie tylko hotele, ale także hostele czy też apartamenty. Jednak jak zwykle to właśnie hotele cieszą się największą popularnością i są przez ludzi najczęściej wybierane. Gdzie zatem zatrzymać się we Wrocławiu, żeby komfort i jakość danego miejsca spełniała nawet najwyższe oczekiwania? Oto ranking hotelu wrocławskich, które są szczególnie popularne wśród przyjeżdżających!

Najlepsze hotele we Wrocławiu – ranking 7 miejsc

Hoteli we Wrocławiu jest naprawdę bardzo sporo i to ulokowanych w najróżniejszych zakątkach tego miasta. Oto ranking tych miejsc, które zostały sobie szczególnie upodobane przez osoby je odwiedzające.

Na pierwszym miejscu znajduje się obiekt o nazwie HP Park Plaza. Jest to miejsce naprawdę ekskluzywne i ogromne, posiadające aż cztery gwiazdki. Nic dziwnego, mają tutaj naprawdę wiele udogodnień dla swoich gości. W hotelu znajdują się pokoje dla niepalących oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Możliwy jest także transfer gości z lotniska. Goście mogą czas wolny spędzać w hotelowej restauracji lub barze, lub także w hotelowym SPA i centrum odnowy biologicznej.

Drugie miejsce w rankingu zajął hotel Scandic Wrocław, którego standard również został oceniony na cztery gwiazdki. Jest to miejsce, w którym goście znajdą centrum fitness, centrum odnowy biologicznej, SPA, restaurację i bar. W całym obiekcie dostępne jest WiFi. W pokojach znajdują się specjalne zestawy, dzięki którym można zaparzyć sobie kawę oraz herbatę.

Hotelem, który zajął trzecie miejsce, jest Hotel Monopol. Hotel o standardzie pięciogwiazdkowym. Tutaj goście mają do dyspozycji, centrum fitness, basen oraz SPA wraz z centrum odnowy biologicznej. Na terenie hotelu znajdują się aż dwie restauracje oraz bar. Jednym minusem może okazać się cena za noc – jednak trzeba pamiętać, że płaci się za najwyższą jakość.

Czwartym miejscem w rankingu jest Jasek Premium Hotel Wrocław. Miejsce to zostało uhonorowane trzema gwiazdkami i ma bardzo dobre opinie wśród osób, które go odwiedzały. W hotelu znajduje się restauracja i bar. Można zamówić także obsługę pokoju i transfer z lotniska. W hotelu są pokoje dla niepalących i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Jest możliwy transfer z lotniska. W całym obiekcie jest WiFi. W każdym pokoju znajduje się specjalny zestaw do parzenia kawy oraz herbaty.

Hotel Jasek Premium to dobra propozycja zarówno na rodzinne imprezy jak i spotkania biznesowe.

Na piątym miejscu w rankingu znajduje się Hotel Europejski Wrocław Centrum, który tak samo jak miejsce czwarte ma standardy uhonorowane trzema gwiazdkami. W hotelu jest bar i restauracja. Śniadania podawane w tym miejscu zostały sklasyfikowane jako dobre.

Szóste miejsce w rankingu to z kolei Hotel Sofia, który także posiada trzy gwiazdki. Gośćmi tego hotelu mogą zostać właściciele zwierząt domowych, które są na miejscu akceptowane. Jeżeli więc podróżujesz z psem lub kotem, to właśnie tutaj będziesz mógł się zatrzymać. W hotelu można skorzystać z usług konsjerża. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla niepalących oraz transferu z lotniska. WiFi także jest.

Siódme i ostatnie miejsce w rankingu należy do Hotelu Śląskiego, również trzygwiazdkowego. Na miejscu jest restauracja oraz bar, a w pokojach są specjalne zestawy do parzenia napojów ciepłych. Oczywiście także jest WiFi i można skorzystać z transferu z lotniska.

Gdzie zatrzymać się we Wrocławiu?

Jak już zostało wspomniane, we Wrocławiu wiele jest miejsc, w których można zatrzymać się na noc. Każdy z hoteli wymienionych w rankingu jest natomiast miejscem, z którego goście wychodzą zadowoleni. Jeżeli zależy ci więc na wysokich standardach, dobrej jakości zarówno samego obiektu, jak też i pracującej w nim obsługi, to każdy hotel z listy z pewnością spełni twoje wymagania. To od ciebie zależy, które miejsce wybierzesz – czy to najbardziej ekskluzywne, czy też takie, które ma najlepszy stosunek jakości do ceny.