Wynajem busów to niezwykle wygodne i korzystne rozwiązanie dla wielu osób. Niezależnie od tego, czy zastanawiamy się nad tym rozwiązaniem jako osoba prywatna, czy jako firma, warto zdecydować się na usługi firmy Rent-er z Rzeszowa.

Zalety wynajmu busów

Kiedy podróżujemy zawsze towarzyszy temu odrobina stresu i niepewności, ponieważ nigdy nie wiemy, co wydarzy się na drodze. Jest jeszcze gorzej, gdy podróżujemy większą grupą w kilku pojazdach i nieustannie musimy się upewniać, czy nikt się nie zgubił. Nie ważne, czy to wyjazd integracyjny dla pracowników naszej firmy, wieczór panieński lub kawalerski ze znajomymi, czy przeprowadzka. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem busa z Rent-er z Rzeszowa bez problemu zmieścimy wszystkich w jednym samochodzie, a cała podróż przebiegnie sprawniej i bezstresowo.

Wynajem busa to nie tylko mniej stresu, ale również spokój ducha i bezpieczeństwo. Kiedy nie rozglądamy się cały czas dookoła, by sprawdzić czy inne samochody jadą za nami, możemy bardziej skoncentrować się na drodze. Co więcej, jeżeli jest kilku kierowców możemy się zmieniać w trasie, dzięki temu każdy, kto prowadzi auto jest wypoczęty, ma lepszy refleks i jest skupiony.

Wbrew powszechnemu przekonaniu wynajem busów nie jest bardzo drogi, zwłaszcza, gdy podróżujemy w dużej grupie. Jeżeli podzielimy koszty wynajmu pomiędzy poszczególne osoby, łączny koszt może nawet okazać się mniejszy niż ten, który wydalibyśmy podróżując w mniejszych oddzielnych pojazdach. W połączeniu z komfortem i wygodą, to wystarczający powód, by zarezerwować busa.

Dlaczego wynająć busy z Rent-er z Rzeszowa?

Firma Rent-er z Rzeszowa to jeden z najlepszych wyborów, gdy chcemy wynająć auto. Przede wszystkim w ich ofercie znajdują się tylko nowe samochody, żaden nie jest starszy niż 2 lata. Każdy z nas jeździł kiedyś nowym autem i takim, które ma za sobą tysiące kilometrów. Łatwo zdać sobie sprawę jaki komfort jazdy dla pasażerów, jak i dla kierowcy, daje nowy samochód na gwarancji producenta.Na tym jednak Rent-er nie poprzestaje. Ta rzeszowska firma gwarantuje nam zawsze idealnie czyste, pachnące i zdezynfekowane pojazdy. Czujemy się więc jak w nowym samochodzie. Oczywiście stan wszystkich płynów jest pełen.

W każdym biznesie bardzo ważne jest wyjście naprzeciw potrzeb klienta. Z tego względu Rent-er oferuje pełne odliczenie VAT od wynajmu, jak i kosztów paliwa, dla firm. Dodatkowo samochód możemy wynająć 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jeżeli zdecydujemy się wynająć auto na więcej niż 3 dni to otrzymamy pół doby gratis.

Przy wynajmie samochodu zawsze musimy wziąć pod uwagę to, skąd go weźmiemy lub jak się po niego dostaniemy. Rent-er z Rzeszowa może dostarczyć nam auto w dowolne miejsce: na lotnisko, pod hotel, a nawet poza Rzeszów. Jeżeli jednak wolimy sami podjechać po naszego busa to nasz samochód możemy pozostawić pod siedzibą firmy bezpłatnie, przez cały czas wynajmu.

Nawet jeżeli jesteśmy bardzo bezpiecznymi kierowcami to na drodze może zdarzyć się wszystko. Z tego powodu bardzo ważne jest ubezpieczenie. Każdy samochód z Rent-er z Rzeszowa ma pełen pakiet ubezpieczeniowy. Wykupiony jest też assistance. Mamy gwarancję, że otrzymamy pojazd zastępczy na terenie całej Europy. To daje każdemu kierowcy duży komfort psychiczny.